Y0789100R000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y0789100R000B0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 100 OHM 0.3W 0.1% RADIAL
Duomenų lapai: Y0789100R000B0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y0789100R000B0L specifikacijos
Dalies numeris Y0789100R000B0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 100 OHM 0.3W 0.1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 16417 pcs Duomenų lapas Y0789100R000B0L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±8ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija VSR Atsparumas 100 Ohms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.336" (8.53mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 Ohms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil