Y078570K0000C0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y078570K0000C0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 70K OHM 0.25% 0.6W RADIAL
Duomenų lapai: Y078570K0000C0L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y078570K0000C0L specifikacijos
Dalies numeris Y078570K0000C0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 70K OHM 0.25% 0.6W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3444 pcs Duomenų lapas Y078570K0000C0L.pdf
Tolerancija ±0.25% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija S Atsparumas 70 kOhms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.336" (8.53mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 70 kOhms ±0.25% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil