Y010784R6000V0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y010784R6000V0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 84.6 OHM 1.75W 0.005% AXIAL
Duomenų lapai: Y010784R6000V0L.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 801 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 801 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
Y010784R6000V0L specifikacijos
Dalies numeris Y010784R6000V0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 84.6 OHM 1.75W 0.005% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 801 pcs Duomenų lapas Y010784R6000V0L.pdf
Tolerancija ±0.005% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Serija H Atsparumas 84.6 Ohms
Galia (vatais) 1.75W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 84.6 Ohms ±0.005% 1.75W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil