Y01030R50000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y01030R50000F0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 0.5 OHM 2W 1% RADIAL
Duomenų lapai: Y01030R50000F0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y01030R50000F0L specifikacijos
Dalies numeris Y01030R50000F0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 0.5 OHM 2W 1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5018 pcs Duomenų lapas Y01030R50000F0L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±1ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.200" L x 0.260" W (30.48mm x 6.60mm)
Serija S Atsparumas 500 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.49mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 500 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil