Y0096594R643A9L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y0096594R643A9L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 594.643 OHM 1/5W 0.05% AXIAL
Duomenų lapai: Y0096594R643A9L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Y0096594R643A9L specifikacijos
Dalies numeris Y0096594R643A9L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 594.643 OHM 1/5W 0.05% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14124 pcs Duomenų lapas Y0096594R643A9L.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.270" L (3.05mm x 6.86mm)
Serija VMTA55Z Atsparumas 594.643 Ohms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 594.643 Ohms ±0.05% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil