Y00892K12150VR23R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y00892K12150VR23R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 2.1215K OHM 0.005% 0.6W RAD
Duomenų lapai: Y00892K12150VR23R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y00892K12150VR23R specifikacijos
Dalies numeris Y00892K12150VR23R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 2.1215K OHM 0.005% 0.6W RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1018 pcs Duomenų lapas Y00892K12150VR23R.pdf
Tolerancija ±0.005% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija RNC90Y Atsparumas 2.1215 kOhms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.336" (8.53mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis R (0.01%) Išsamus aprašymas 2.1215 kOhms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil