Y008840K2000T0L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y008840K2000T0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 40.2K OHM 0.6W .01% RADIAL
Duomenų lapai: Y008840K2000T0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y008840K2000T0L specifikacijos
Dalies numeris Y008840K2000T0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 40.2K OHM 0.6W .01% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7354 pcs Duomenų lapas Y008840K2000T0L.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija S555 Atsparumas 40.2 kOhms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.336" (8.53mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 40.2 kOhms ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil