Y0076V0100BQ0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y0076V0100BQ0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL
Duomenų lapai: Y0076V0100BQ0L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Y0076V0100BQ0L specifikacijos
Dalies numeris Y0076V0100BQ0L Gamintojas Vishay Precision Group
Galimas kiekis 5234 pcs Duomenų lapas Y0076V0100BQ0L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.398" L x 0.185" W (10.11mm x 4.70mm)
Serija VHD144 Rezistorius-santykis-dreifas ±0.1 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis ±0.02% Atsparumas (omai) 2k, 20k
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 3 Leads Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 2 Pins skaičius 3
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.525" (13.33mm) Išsamus aprašymas 2k, 20k Ohm ±0.1% 100mW Power Per Element Voltage Divider 2 Resistor Network/Array ±2ppm/°C Radial - 3 Leads