Y00752K70000B0L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y00752K70000B0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 2.7K OHM 0.3W 0.1% RADIAL
Duomenų lapai: Y00752K70000B0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y00752K70000B0L specifikacijos
Dalies numeris Y00752K70000B0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 2.7K OHM 0.3W 0.1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 15527 pcs Duomenų lapas Y00752K70000B0L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±8ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija VSR Atsparumas 2.7 kOhms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.336" (8.53mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.7 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil