Y0073100R010T0L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y0073100R010T0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 100.01 OHM 1/4W 0.01% RADIAL
Duomenų lapai: Y0073100R010T0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y0073100R010T0L specifikacijos
Dalies numeris Y0073100R010T0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 100.01 OHM 1/4W 0.01% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 26349 pcs Duomenų lapas Y0073100R010T0L.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±8ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Serija VRM Atsparumas 100.01 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.290" (7.36mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100.01 Ohms ±0.01% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil