Y00664R00000F0L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y00664R00000F0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 4 OHM 10W 1% RADIAL
Duomenų lapai: Y00664R00000F0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Y00664R00000F0L specifikacijos
Dalies numeris Y00664R00000F0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 4 OHM 10W 1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1580 pcs Duomenų lapas Y00664R00000F0L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.530" L x 1.000" W (38.86mm x 25.40mm)
Serija VHP-4 Atsparumas 4 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-204AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.51mm) funkcijos Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor TO-204AA Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil