Y0065321R00T0L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y0065321R00T0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 321 OHM 10W 0.01% RADIAL
Duomenų lapai: Y0065321R00T0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
Y0065321R00T0L specifikacijos
Dalies numeris Y0065321R00T0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 321 OHM 10W 0.01% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1033 pcs Duomenų lapas Y0065321R00T0L.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.530" L x 1.000" W (38.86mm x 25.40mm)
Serija VHP-3 Atsparumas 321 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-204AA Kiti vardai Q4714057F
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.51mm)
funkcijos Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 321 Ohms ±0.01% 10W Through Hole Resistor TO-204AA Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Kompozicija Metal Foil