Y006279R6000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y006279R6000B9L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y006279R6000B9L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 79.6 OHM 0.6W 0.1% RADIAL
Duomenų lapai: Y006279R6000B9L.pdf
  • Pranešimas
Y006279R6000B9L specifikacijos
Dalies numeris Y006279R6000B9L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 79.6 OHM 0.6W 0.1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13231 pcs Duomenų lapas Y006279R6000B9L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±1ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija S Atsparumas 79.6 Ohms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.336" (8.53mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 79.6 Ohms ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil