Y00623K92000F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y00623K92000F9L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 3.92K OHM 1% 0.6W RADIAL
Duomenų lapai: Y00623K92000F9L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y00623K92000F9L specifikacijos
Dalies numeris Y00623K92000F9L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 3.92K OHM 1% 0.6W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3848 pcs Duomenų lapas Y00623K92000F9L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija S Atsparumas 3.92 kOhms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.336" (8.53mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.92 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil