Y006232R0000B9L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y006232R0000B9L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 32 OHM 0.1% 0.6W RADIAL
Duomenų lapai: Y006232R0000B9L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y006232R0000B9L specifikacijos
Dalies numeris Y006232R0000B9L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 32 OHM 0.1% 0.6W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3326 pcs Duomenų lapas Y006232R0000B9L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija S Atsparumas 32 Ohms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.336" (8.53mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 32 Ohms ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil