Y006080R6000F0L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y006080R6000F0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 80.6 OHM 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: Y006080R6000F0L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Y006080R6000F0L specifikacijos
Dalies numeris Y006080R6000F0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 80.6 OHM 1/4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23833 pcs Duomenų lapas Y006080R6000F0L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±8ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.260" Dia x 0.356" L (6.60mm x 9.04mm)
Serija VTA Atsparumas 80.6 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 80.6 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil