Y006014R5300B0L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y006014R5300B0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 14.53 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: Y006014R5300B0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Y006014R5300B0L specifikacijos
Dalies numeris Y006014R5300B0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 14.53 OHM 1/4W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 21863 pcs Duomenų lapas Y006014R5300B0L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±12ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.260" Dia x 0.356" L (6.60mm x 9.04mm)
Serija VTA Atsparumas 14.53 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 14.53 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil