Y0060100K000T2L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y0060100K000T2L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 100K OHM 1/4W 0.01% AXIAL
Duomenų lapai: Y0060100K000T2L.pdf
  • Pranešimas
Y0060100K000T2L specifikacijos
Dalies numeris Y0060100K000T2L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 100K OHM 1/4W 0.01% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 8056 pcs Duomenų lapas Y0060100K000T2L.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±8ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.260" Dia x 0.356" L (6.60mm x 9.04mm)
Serija VTA Atsparumas 100 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 kOhms ±0.01% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil