Y00581K10000B0L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y00581K10000B0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 1.1K OHM 0.3W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: Y00581K10000B0L.pdf
  • Pranešimas
Y00581K10000B0L specifikacijos
Dalies numeris Y00581K10000B0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 1.1K OHM 0.3W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 22408 pcs Duomenų lapas Y00581K10000B0L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±8ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.260" Dia x 0.500" L (6.60mm x 12.70mm)
Serija VTA Atsparumas 1.1 kOhms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.1 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil