Y005813K5000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y005813K5000B0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 13.5K OHM 0.3W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: Y005813K5000B0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Y005813K5000B0L specifikacijos
Dalies numeris Y005813K5000B0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 13.5K OHM 0.3W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 21398 pcs Duomenų lapas Y005813K5000B0L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±8ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.260" Dia x 0.500" L (6.60mm x 12.70mm)
Serija VTA Atsparumas 13.5 kOhms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 13.5 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil