Y00541K50000B0L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y00541K50000B0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 1.5K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: Y00541K50000B0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Y00541K50000B0L specifikacijos
Dalies numeris Y00541K50000B0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 1.5K OHM 1/2W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 22329 pcs Duomenų lapas Y00541K50000B0L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±8ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.260" Dia x 0.750" L (6.60mm x 19.05mm)
Serija VTA Atsparumas 1.5 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.5 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil