Y00535R00000K0L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y00535R00000K0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas TRIMMER 5 OHM 0.25W PC PIN SIDE
Duomenų lapai: Y00535R00000K0L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Y00535R00000K0L specifikacijos
Dalies numeris Y00535R00000K0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas TRIMMER 5 OHM 0.25W PC PIN SIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6605 pcs Duomenų lapas Y00535R00000K0L.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.250" x 0.175" Face x 0.250" L (6.35mm x 4.45mm x 6.35mm)
Serija Accutrim™1240P Atspari medžiaga Metal Foil
Atsparumas 5 Ohms Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Pakuotė Bulk Apsisukimų skaičius 21
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 5 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Metal Foil 21 Turn Side Adjustment Reguliavimo tipas Side Adjustment