Y002814K2000B29L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y002814K2000B29L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 14.2K OHM 1W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: Y002814K2000B29L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Y002814K2000B29L specifikacijos
Dalies numeris Y002814K2000B29L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 14.2K OHM 1W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7255 pcs Duomenų lapas Y002814K2000B29L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±8ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Serija VTA Atsparumas 14.2 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 14.2 kOhms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil