Y002425R0000B9L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y002425R0000B9L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 25 OHM 0.3W 0.1% RADIAL
Duomenų lapai: Y002425R0000B9L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Y002425R0000B9L specifikacijos
Dalies numeris Y002425R0000B9L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 25 OHM 0.3W 0.1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8186 pcs Duomenų lapas Y002425R0000B9L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Serija H Atsparumas 25 Ohms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.450" (11.43mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 25 Ohms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil