Y001940K2000F9L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y001940K2000F9L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 40.2K OHM 0.3W 1% AXIAL
Duomenų lapai: Y001940K2000F9L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
Y001940K2000F9L specifikacijos
Dalies numeris Y001940K2000F9L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 40.2K OHM 0.3W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3869 pcs Duomenų lapas Y001940K2000F9L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.375" Dia x 0.625" L (9.53mm x 15.88mm)
Serija H Atsparumas 40.2 kOhms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 40.2 kOhms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil