Y001415K2000B9L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y001415K2000B9L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 15.2K OHM 0.1% 1/5W AXIAL
Duomenų lapai: Y001415K2000B9L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y001415K2000B9L specifikacijos
Dalies numeris Y001415K2000B9L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 15.2K OHM 0.1% 1/5W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4155 pcs Duomenų lapas Y001415K2000B9L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±8ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.270" L (3.05mm x 6.86mm)
Serija VMTA55 Atsparumas 15.2 kOhms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 15.2 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil