Y0007587R080T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y0007587R080T0L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y0007587R080T0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 587.08 OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Duomenų lapai: Y0007587R080T0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y0007587R080T0L specifikacijos
Dalies numeris Y0007587R080T0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 587.08 OHM 0.6W 0.01% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 11140 pcs Duomenų lapas Y0007587R080T0L.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija S Atsparumas 587.08 Ohms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.336" (8.53mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 587.08 Ohms ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil