TLCC999K99Q
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TLCC999K99Q
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 999.99K OHM 0.02% 1/4W RAD
Duomenų lapai: 1.TLCC999K99Q.pdf2.TLCC999K99Q.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
TLCC999K99Q specifikacijos
Dalies numeris TLCC999K99Q Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 999.99K OHM 0.02% 1/4W RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 7405 pcs Duomenų lapas 1.TLCC999K99Q.pdf2.TLCC999K99Q.pdf
Tolerancija ±0.02% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Serija TLC
Atsparumas 999.99 kOhms Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -25°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Aukštis - sėdi (maks.) 0.264" (6.70mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 999.99 kOhms ±0.02% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Thin Film Kompozicija Thin Film