SM1Y10K00BA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM1Y10K00BA
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas SM1Y10K00BA 2.5 PPM NETWORK
Duomenų lapai: 1.SM1Y10K00BA.pdf2.SM1Y10K00BA.pdf
  • Pranešimas
SM1Y10K00BA specifikacijos
Dalies numeris SM1Y10K00BA Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas SM1Y10K00BA 2.5 PPM NETWORK "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4923 pcs Duomenų lapas 1.SM1Y10K00BA.pdf2.SM1Y10K00BA.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.303" L x 0.102" W (7.70mm x 2.60mm)
Serija SM Rezistorius-santykis-dreifas ±3 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis ±0.05% Atsparumas (omai) 10k
"Power Per Element" - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 3 Leads Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Rezistorių skaičius 1 Pins skaičius 3
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.327" (8.30mm) Išsamus aprašymas 10k Ohm ±0.1% Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±2.5ppm/°C Radial - 3 Leads
Susiję produktai
SM1Y-X
SM1Y-X
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: WIRE MARKER B/Y .10-.20"250PC
Sandelyje: 4383 pcs
parsisiųsti: SM1Y-X.pdf
RFQ
SM1Y-H
SM1Y-H
Gamintojai: Panduit
Sandelyje: 4475 pcs
parsisiųsti: SM1Y-H.pdf
RFQ
SM1Y-MNS
SM1Y-MNS
parsisiųsti: SM1Y-MNS.pdf
SM1Y-A
SM1Y-A
parsisiųsti: SM1Y-A.pdf
SM1Y-S
SM1Y-S
parsisiųsti: SM1Y-S.pdf
SM1Y-O
SM1Y-O
parsisiųsti: SM1Y-O.pdf
SM1Y-T
SM1Y-T
parsisiųsti: SM1Y-T.pdf
SM1Y25K00AT
SM1Y25K00AT
Gamintojai: Vishay Precision Group
apibūdinimas: SM1Y25K00AT 2.5 PPM NETWORK
parsisiųsti: SM1Y25K00AT.pdf
SM1Y10K00BB
SM1Y10K00BB
apibūdinimas: SM1Y10K00BB 2.5 PPM NETWORK
parsisiųsti: SM1Y10K00BB.pdf
SM1Y-B
SM1Y-B
parsisiųsti: SM1Y-B.pdf
SM1Y-Q
SM1Y-Q
parsisiųsti: SM1Y-Q.pdf
SM1Y-GND
SM1Y-GND
parsisiųsti: SM1Y-GND.pdf
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus