SLD2Y2K000/4K500BA
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SLD2Y2K000/4K500BA
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas SLD2Y2K000/4K500BA 2.5 PPM NETWO
Duomenų lapai: 1.SLD2Y2K000/4K500BA.pdf2.SLD2Y2K000/4K500BA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
SLD2Y2K000/4K500BA specifikacijos
Dalies numeris SLD2Y2K000/4K500BA Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas SLD2Y2K000/4K500BA 2.5 PPM NETWO "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 7174 pcs Duomenų lapas 1.SLD2Y2K000/4K500BA.pdf2.SLD2Y2K000/4K500BA.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.087" W (7.50mm x 2.20mm)
Serija SLD Rezistorius-santykis-dreifas ±3 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis ±0.05% Atsparumas (omai) 2k, 4.5k
"Power Per Element" - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 3 Leads Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Rezistorių skaičius 2 Pins skaičius 3
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) Išsamus aprašymas 2k, 4.5k Ohm ±0.1% Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±2.5ppm/°C Radial - 3 Leads