RWC639R2BL
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWC639R2BL
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RWC639R2BL 2 PPM REELED
Duomenų lapai: RWC639R2BL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RWC639R2BL specifikacijos
Dalies numeris RWC639R2BL Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RWC639R2BL 2 PPM REELED "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 12534 pcs Duomenų lapas RWC639R2BL.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RWC Atsparumas 639.2 Ohms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė -
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -65°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 639.2 Ohms ±0.1% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Metal Foil