RWA200R0BL
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWA200R0BL
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RWA200R0BL 5 PPM T/R
Duomenų lapai: RWA200R0BL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RWA200R0BL specifikacijos
Dalies numeris RWA200R0BL Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RWA200R0BL 5 PPM T/R "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 13246 pcs Duomenų lapas RWA200R0BL.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RWA Atsparumas 200 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė -
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -65°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 200 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Metal Foil