RBFJR1400JL
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RBFJR1400JL
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RBFJR1400JL 25 PPM REELED
Duomenų lapai: 1.RBFJR1400JL.pdf2.RBFJR1400JL.pdf
  • Pranešimas
RBFJR1400JL specifikacijos
Dalies numeris RBFJR1400JL Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RBFJR1400JL 25 PPM REELED "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 11476 pcs Duomenų lapas 1.RBFJR1400JL.pdf2.RBFJR1400JL.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija RBF Atsparumas 140 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė -
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -65°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.041" (1.05mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 140 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil