RBDJR1500JL
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RBDJR1500JL
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RBDJR1500JL 25 PPM REELED
Duomenų lapai: 1.RBDJR1500JL.pdf2.RBDJR1500JL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
RBDJR1500JL specifikacijos
Dalies numeris RBDJR1500JL Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RBDJR1500JL 25 PPM REELED "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5510 pcs Duomenų lapas 1.RBDJR1500JL.pdf2.RBDJR1500JL.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija RBD Atsparumas 150 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė -
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -65°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.041" (1.05mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 150 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Current Sense Metal Foil