RBDCR1000D
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RBDCR1000D
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RBDCR1000D 10 PPM BULK
Duomenų lapai: 1.RBDCR1000D.pdf2.RBDCR1000D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RBDCR1000D specifikacijos
Dalies numeris RBDCR1000D Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RBDCR1000D 10 PPM BULK "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 12199 pcs Duomenų lapas 1.RBDCR1000D.pdf2.RBDCR1000D.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija RBD Atsparumas 100 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė -
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -65°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.041" (1.05mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 mOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Current Sense Metal Foil