PDWR50000F
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PDWR50000F
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 0.5 OHM 1% 1.5W TO220-2
Duomenų lapai: 1.PDWR50000F.pdf2.PDWR50000F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
PDWR50000F specifikacijos
Dalies numeris PDWR50000F Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 0.5 OHM 1% 1.5W TO220-2 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4330 pcs Duomenų lapas 1.PDWR50000F.pdf2.PDWR50000F.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.417" L x 0.177" W (10.60mm x 4.50mm)
Serija PD Atsparumas 500 mOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-2 Full Pack Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.768" (19.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 500 mOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor TO-220-2 Full Pack Metal Foil
Kompozicija Metal Foil
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PDWS LARGE
PDWS LARGE
Gamintojai: EasyBraid Co.
apibūdinimas: GLOVES WHITE/GRAY LARGE 24PC
Sandelyje: 4016 pcs
parsisiųsti: PDWS LARGE.pdf
RFQ
PDW07069
PDW07069
Gamintojai: Dielectric Laboratories
apibūdinimas: POWER DIVIDERS
Sandelyje: 10884 pcs
parsisiųsti: PDW07069.pdf
RFQ
PDWR40000F
PDWR40000F
Gamintojai: Vishay Precision Group
apibūdinimas: RES 0.4 OHM 1% 1.5W TO220-2
parsisiųsti: PDWR40000F.pdf
PDWHT
PDWHT
Gamintojai: Curtis Industries
apibūdinimas: TERM BLOCK BARRIER
parsisiųsti:
PDW20R000B
PDW20R000B
apibūdinimas: RES 20 OHM 0.1% 1.5W TO220-2