PBX50R000A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBX50R000A
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas PBX50R000A 5 PPM
Duomenų lapai: 1.PBX50R000A.pdf2.PBX50R000A.pdf
  • Pranešimas
PBX50R000A specifikacijos
Dalies numeris PBX50R000A Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas PBX50R000A 5 PPM "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1238 pcs Duomenų lapas 1.PBX50R000A.pdf2.PBX50R000A.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.575" L x 0.787" W (40.00mm x 20.00mm) Serija PB
Atsparumas 50 Ohms Galia (vatais) 10W
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Montavimo funkcija Flanges
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius 2-Terminal
Aukštis - sėdi (maks.) 0.205" (5.20mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 50 Ohms ±0.05% 10W Metal Foil Chassis Mount Resistor