PBX10K000A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBX10K000A
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas PBX10K000A 5 PPM
Duomenų lapai: 1.PBX10K000A.pdf2.PBX10K000A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PBX10K000A specifikacijos
Dalies numeris PBX10K000A Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas PBX10K000A 5 PPM "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1427 pcs Duomenų lapas 1.PBX10K000A.pdf2.PBX10K000A.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.575" L x 0.787" W (40.00mm x 20.00mm) Serija PB
Atsparumas 10 kOhms Galia (vatais) 10W
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Montavimo funkcija Flanges
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius 2-Terminal
Aukštis - sėdi (maks.) 0.205" (5.20mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 kOhms ±0.05% 10W Metal Foil Chassis Mount Resistor