MU10K00/10K00DQL
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MU10K00/10K00DQL
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas MU10K00/10K00DQL REELED
Duomenų lapai: 1.MU10K00/10K00DQL.pdf2.MU10K00/10K00DQL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
MU10K00/10K00DQL specifikacijos
Dalies numeris MU10K00/10K00DQL Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas MU10K00/10K00DQL REELED "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 11349 pcs Duomenų lapas 1.MU10K00/10K00DQL.pdf2.MU10K00/10K00DQL.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija MU Rezistorius-santykis-dreifas ±5 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis ±0.02% Atsparumas (omai) 10k, 10k
"Power Per Element" 50mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric), J-Lead Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Rezistorių skaičius 2 Pins skaičius 3
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Išsamus aprašymas 10k, 10k Ohm ±0.5% 50mW Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±5ppm/°C 1210 (3225 Metric), J-Lead