MU100R0/20K00BA
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MU100R0/20K00BA
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas MU100R0/20K00BA
Duomenų lapai: 1.MU100R0/20K00BA.pdf2.MU100R0/20K00BA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
MU100R0/20K00BA specifikacijos
Dalies numeris MU100R0/20K00BA Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas MU100R0/20K00BA "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5151 pcs Duomenų lapas 1.MU100R0/20K00BA.pdf2.MU100R0/20K00BA.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija MU Rezistorius-santykis-dreifas ±5 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis ±0.05% Atsparumas (omai) 100, 20k
"Power Per Element" 50mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric), J-Lead Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Rezistorių skaičius 2 Pins skaičius 3
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Išsamus aprašymas 100, 20k Ohm ±0.1% 50mW Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±5ppm/°C 1210 (3225 Metric), J-Lead