MQP15K000A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MQP15K000A
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas MQP15K000A 0.05% BULK
Duomenų lapai: 1.MQP15K000A.pdf2.MQP15K000A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
12 pcs
  • Pranešimas
MQP15K000A specifikacijos
Dalies numeris MQP15K000A Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas MQP15K000A 0.05% BULK "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3352 pcs Duomenų lapas 1.MQP15K000A.pdf2.MQP15K000A.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2-SMD Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija MQP Atsparumas 15 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė -
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric), J-Lead Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.087" (2.20mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 15 kOhms ±0.05% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1812 (4532 Metric), J-Lead Metal Foil