MP1K300L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP1K300L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas MP1K300L 0.05% REELED
Duomenų lapai: 1.MP1K300L.pdf2.MP1K300L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
MP1K300L specifikacijos
Dalies numeris MP1K300L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas MP1K300L 0.05% REELED "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 11954 pcs Duomenų lapas 1.MP1K300L.pdf2.MP1K300L.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2-SMD Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija MP Atsparumas 1.3 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė -
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric), J-Lead Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.087" (2.20mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.3 kOhms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1210 (3225 Metric), J-Lead Metal Foil