MCZ200R00A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCZ200R00A
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 200 OHM 0.05% 0.3W RADIAL
Duomenų lapai: 1.MCZ200R00A.pdf2.MCZ200R00A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
MCZ200R00A specifikacijos
Dalies numeris MCZ200R00A Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 200 OHM 0.05% 0.3W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5410 pcs Duomenų lapas 1.MCZ200R00A.pdf2.MCZ200R00A.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±1ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.311" L x 0.091" W (7.90mm x 2.30mm)
Serija MC Atsparumas 200 Ohms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 200 Ohms ±0.05% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil