MCY212R052T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCY212R052T
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 212.052 OHM 0.01% 0.3W RAD
Duomenų lapai: 1.MCY212R052T.pdf2.MCY212R052T.pdf
  • Pranešimas
MCY212R052T specifikacijos
Dalies numeris MCY212R052T Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 212.052 OHM 0.01% 0.3W RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 6430 pcs Duomenų lapas 1.MCY212R052T.pdf2.MCY212R052T.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.311" L x 0.091" W (7.90mm x 2.30mm)
Serija MC Atsparumas 212.052 Ohms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 212.052 Ohms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil