MAZ6K4000T
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAZ6K4000T
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 6.4K OHM 0.01% 0.3W RADIAL
Duomenų lapai: 1.MAZ6K4000T.pdf2.MAZ6K4000T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
MAZ6K4000T specifikacijos
Dalies numeris MAZ6K4000T Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 6.4K OHM 0.01% 0.3W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 6099 pcs Duomenų lapas 1.MAZ6K4000T.pdf2.MAZ6K4000T.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±1ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Serija MA Atsparumas 6.4 kOhms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6.4 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil