MAY1K3430D
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAY1K3430D
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 1.343K OHM 0.5% 0.3W RADIAL
Duomenų lapai: 1.MAY1K3430D.pdf2.MAY1K3430D.pdf
  • Pranešimas
MAY1K3430D specifikacijos
Dalies numeris MAY1K3430D Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 1.343K OHM 0.5% 0.3W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 7984 pcs Duomenų lapas 1.MAY1K3430D.pdf2.MAY1K3430D.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Serija MA Atsparumas 1.343 kOhms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.343 kOhms ±0.5% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil