MAY12K211T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAY12K211T
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 12.211K OHM 0.01% 0.3W RAD
Duomenų lapai: 1.MAY12K211T.pdf2.MAY12K211T.pdf
  • Pranešimas
MAY12K211T specifikacijos
Dalies numeris MAY12K211T Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 12.211K OHM 0.01% 0.3W RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 6569 pcs Duomenų lapas 1.MAY12K211T.pdf2.MAY12K211T.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Serija MA Atsparumas 12.211 kOhms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 12.211 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil