MAY10K000B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAY10K000B
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 10K OHM 0.1% 0.3W RADIAL
Duomenų lapai: 1.MAY10K000B.pdf2.MAY10K000B.pdf
  • Pranešimas
MAY10K000B specifikacijos
Dalies numeris MAY10K000B Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 10K OHM 0.1% 0.3W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 8391 pcs Duomenų lapas 1.MAY10K000B.pdf2.MAY10K000B.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Serija MA Atsparumas 10 kOhms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil