MAX62K600D
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX62K600D
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 62.6K OHM 0.5% 0.3W RADIAL
Duomenų lapai: 1.MAX62K600D.pdf2.MAX62K600D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
MAX62K600D specifikacijos
Dalies numeris MAX62K600D Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 62.6K OHM 0.5% 0.3W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 8266 pcs Duomenų lapas 1.MAX62K600D.pdf2.MAX62K600D.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Serija MA Atsparumas 62.6 kOhms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 62.6 kOhms ±0.5% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil
Kompozicija Metal Foil
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX6301CSA+CL0
MAX6301CSA+CL0
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC SUPERVISORY CIRC 5V LP 8-SOIC