MAX102K00B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX102K00B
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 102K OHM 0.1% 1/5W RADIAL
Duomenų lapai: 1.MAX102K00B.pdf2.MAX102K00B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
MAX102K00B specifikacijos
Dalies numeris MAX102K00B Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 102K OHM 0.1% 1/5W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 6512 pcs Duomenų lapas 1.MAX102K00B.pdf2.MAX102K00B.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Serija MA Atsparumas 102 kOhms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 102 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Radial Metal Foil